Wszystko, co na ekranach

Interaktywne rozwiązania dla filmów i seriali

Od niedawna w każdej współczesnej produkcji pojawiają się ekrany. Są to elementy scenografii, które często nie wiadomo “jak ugryźć?”. Wymagają kompleksowego przygotowania!

Odpowiadamy na tę potrzebę, dostarczając dokładnie takich aplikacji i elementów graficznych, jakich wymaga dany scenariusz.

Na etapie pre-produkcji, produkcji i post-produkcji jesteśmy w stanie wygenerować każdy element, z którym bohater wchodzi w interakcję. Większość z nich jest w pełni interaktywna!

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Interaktywne inserty na plan

W pełni personalizowana makieta systemu operacyjnego pozwoli na wyświetlanie pulpitów, ikon, folderów, wygaszaczy ekranu i wiele więcej. No-logo. Wszystko to obsługiwane z łatwością przez aktora na planie - to duża oszczędność finansowa oraz zdecydowanie lepsze rozwiązanie dramaturgicznie.

Większość naszych elementów jest w 100% interaktywna.

Strony internetowe

W wielu scenach aktorzy przeglądają treści w internecie - stworzyliśmy już kilkadziesiąt makiet stron na potrzeby filmów i seriali.

Aplikacje na telefony i tablety

Instagram? Facebook? Mapy Google?

Współczesne seriale i filmy pełne są wyświetleń na urządzeniach mobilnych.

Rozbudowane interfejsy

Centralny system policyjny? Kartoteka w futurystycznym instytucie? Globalny system namierzania? Uwielbiamy takie wyzwania! Stworzyliśmy już ponad 200 elementów tego typu, a niektóre z nich składały się z kilkunastu ekranów.

Przygotowanie materiałów do wyświetleń

Przygotowujemy materiały zdjęciowe do wyświetlania na urządzeniach. Nagrywacie filmik, który następnego dnia ma zagrać na laptopie głównej bohaterki? Żaden problem! Wyślijcie materiały do nas, a my zadbamy by wszystko było jak należy!

Projektowanie graficzne dla filmów i seriali

Nasi designerzy z chęcią wesprą zespół scenograficzny projektując fikcyjne logotypy, etykiety, mapy czy policyjne raporty. Projektowaliśmy i przygotowywaliśmy do druku wielkoformatowe billboardy, banery na boiska czy reklamy w metrze.

Obecność na planie!

Znamy specyfikę branży filmowej - jeśli istnieje taka potrzeba - będziemy z Wami na planie i obsłużymy skomplikowany insert!

Działamy od 2018 roku, współpracując przy produkcjach realizowanych przez min.:

0
Przygotowanych przez nas insertów zagrało w polskich i zagranicznych produkcjach

Skontaktuj się!

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Rozpoczynamy prace od stworzenia breakdownu wyświetleń na podstawie scenariusza.

mateusz@filmnovation.pl
+48 532 686 092